KAIP PIRKTI ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE FITNESIETIS.LT?

Užsakymo būdai

Prekes galima užsakyti 3 būdais:

 1. Elektroninėje parduotuvėje;
 2. Elektroniniu paštu (info@fitnesietis.lt arba uzsakymai@fitnesietis.lt);
 3. Telefonu (+370 670 49190).

Atsiskaitymo būdai

Pirkimas elektroninėje parduotuvėje (užtruksite tik kelias minutes). Išsirinkite Jums reikiamas prekes, užsiregistruokite ir sumokėkite Jums patogiu būdu.

Atsiskaitymas naudojantis elektronine bankininkyste (su Paysera):

 1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo lange pasirinkite savo banką;
 2. Paysera nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti;
 3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą;
 4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į www.fitnesietis.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę www.fitnesietis.lt neperduodami.

Atsiskaitymas bankiniu pavedimu:

 1. Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą;
 2. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti www.fitnesietis.lt užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: Papildų vilkai

Sąskaitos numeris: LT064010051003908321

Luminor buvęs DNB bankas

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį.

Dėmesio! Kada pinigai pasiekia elektroninę parduotuvę po bankinio pavedimo?

Kai pavedimas yra vykdomas iš to pačio banko (Luminor buvusio DNB banko). Lėšos DNB interneto banke kasdien iki 21.45 val. į gavėjo sąskaitą įskaitomos nedelsiant, po nustatytų valandų – kitą kalendorinę dieną ne anksčiau nei nuo 7.00 val.

Kai pavedimas yra vykdomas iš kito banko (ne iš Luminor buvusio DNB banko). Lėšos iš kitų Lietuvoje veikiančių interneto bankų įskaitomos darbo dienomis iki 16.00 val., jei pavedimas buvo atliktas pirmoje dienos pusėje. Jeigu pavedimas atliktas vėliau nei 16 val., tuomet – artimiausią banko darbo dieną. Labai skubus pervedimas išsiunčiamas gavėjo bankui nedelsiant, tačiau įskaitymo laikas priklauso nuo gavėjo banko ir kai kuriais atvejais gali užtrukti. Prieš švenčių ir poilsio dienas labai skubiems pervedimams nurodytas laikas yra trumpesnis 1 val.

Pavedimų laikas:

Mokėjimo nurodymo pateikimo laikas Luminor buvusiame DNB banke/ Tarpbankinio lėšų pervedimo apytikslis laikas

09:00 – 11:00 / 13:45

11:01 – 14:00 / 16:15

14:01 – 16:00 / 17:30

16:00 – 20:30 / 9:00 (kitą darbo dieną)

20:31 – 09:00 / 11:15 (kitą darbo dieną)

Dėmesio! Užsisakius prekes ir pasirinkus atsiskaitymą bankiniu pavedimu, pinigų pervedimą atlikite per 2 darbo dienas. Negavę apmokėjimo už produktus, per 2 darbo dienas, užsakymą atšauksime.

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais arba banko kortele atsiėmimo metu:

 1. Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais arba banko kortele (Priegliaus g. 1, Vilnius, PC PUPA antrame aukšte);
 2. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o atsiimdami prekes parduotuvėje Fitnesietis.lt Vilniuje (Priegliaus g. 1, PC PUPA antrame aukšte).

Dėmesio! Užsakytas ir suruoštas prekes, kurios yra neapmokėtos, būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo. Neatsiėmus užsakymo, po 5 dienų užsakymas atšaukiamas. Norėdami pratęsti atsiėmimo laiką, informuokite telefonu +370 670 49190 arba SMS žinute, arba elektroniniu paštu info@fitnesietis.lt.